Hakkımızda

1981 yılında Batman’da İnşaat ve Gıda sektöründe faaliyete başlayan firmamız, 2004 yılından beri Aydona Zeytincilik adıyla Aydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesinde zeytin üretimine devam etmektedir. Bugün 6200 m2’lik fabrika sahasında 3800 m2’lik kapalı alanda faaliyet göstermektedir. 600 ton/ay kapasitesine ulaşan işletmemiz, zeytini özenle bölgelerinden toplamakta ve en iyi koşullarda işlemektedir.

Hedefimiz dünya pazarına Türkiye’de üretilenn zeytin çeşitlerini sunarak ülkemizi en iyi şekilde tanıtmaktır. Bu doğrultuda başta Romanya, Bulgaristan ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere çeşitli ülkelere Zeytin ihracatı yapmaktayız.

Ada, Aydona ve Na markalarımızın yanı sıra Fason üretim yapmaktayız. Bu sayede bölgelerinde saygın marka olmuş müşterilerimize hizmet vererek, kaliteli zeytin satışı yapmalarına olanak sağlıyoruz.

Zeytin bilindiği üzere toplandıktan sonra özenle korunarak ve bakımı yapılarak uzun zaman saklanabilir bir üründür. Biz de tüm bu süreçlerde gelişen teknoloji, hijyen talepleri ve kaliteyi üst düzeyde tutmak için; ISO 9001 ve ISO 22000 kalite yönetim sistemlerine uygun çalışmaktayız.

Aydın zeytini, Gemlik zeytini, Ayvalık zeytini ve daha birçok bölgeye özel zeytini özenle seçip, en iyi şartlarda ve zeytin çeşidinin özelliğine uygun hazırlayarak, kaliteden ödün vermeden hedefimize ulaşmaya çalışıyoruz. KENDİMİZ YEMEYECEĞİMİZ BİR ÜRÜNÜ PİYASAYA SUNMUYORUZ!

Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
ASTİM Organize Sanayi Bölgesi Ata OSB Mah. Astim Blv. No:13 Efeler/AYDIN
+90 256 231 14 78
export@aydona.com
www.aydona.com ©
X